Компанія MYLÉ Vapor Inc. була заснована в місті Фейр-Лоун штат Нью-Джерсі (США) у 2016 році. Продукція швидко набрала популярності серед споживачів. На сьогодні купити її можна в майже 30 країнах, таких як США, Канада, Великобританія, ОАЕ, Австралія, Колумбія, Панама, Німеччина, тощо. В Україні бренд MYLE офіційно з’явився у 2020 році.

MYLE постійно турбується про своїх користувачів та працює над вдосконаленням продукції. На сьогодні в Україні представлена продукція вже IV покоління випаровувачів та картриджів, які мають магнітне кріплення та захист від протікання.
Окрім того, кожний пристрій MYLÉ має індивідуальний реєстраційний код, за яким можна перевірити оригінальність придбаного продукту.

Місія MYLÉ

У MYLÉ наша місія полягає в створенні ексклюзивних продуктів, які дають курцям альтернативу звичайним сигаретам.

Ми впевнені в якості наших нікотинових пристроїв, картриджів та аксесуарів, тому даємо річну гарантію на всю продукцію.

Ми гарантуємо дотримання найвищих стандартів в галузі, як за допомогою новітніх технологій, так і згідно з політикою всіх державних органів.

Ми зобов’язуємося завжди дотримуватися передового підходу в інноваціях, щоб пропонувати своїм клієнтам найкращий у світі досвід вейпінгу.

 

Компанія “Вейп Дистриб’юція” — ексклюзивний офіційний представник торгової марки MYLÉ в Україні.

Ми ставимо собі амбітну мету бути компанією дистриб’ютором №1 в Україні на ринку альтернативних систем доставки нікотину.

Найголовнішим пріоритетом для нас є надання сервісу найвищого рівня для наших клієнтів.

Продукція MYLÉ вирізняється з-поміж інших ергономічним дизайном, великим вибором кольорів та різноманіттям смаків, а також високою якістю та насиченістю рідин.

Компанія “Вейп Дистриб’юція” щоразу намагається покращувати досвід своїх клієнтів і постійно вдосконалює конструкцію та дизайн пристроїв.

У наших планах — покриття всієї території України, щоб клієнти могли придбати продукцію MYLÉ у своїх містах.

А також для максимальної зручності замовити швидку доставку у будь-який куточок України.

 

Наша місія

Місія компанії “Вейп Дистриб’юція” — познайомити повнолітніх курців в Україні з альтернативними методами доставки нікотину, забезпечити безпечнішою альтернативою тих, хто хоче позбутися тютюнової залежності та задовольнити потреби споживачів, які бажають зменшити шкідливу дію паління.

НЕ ДЛЯ ПРОДАЖУ НЕПОВНОЛІТНІМ: Цей продукт може бути небезпечний для здоров’я і призначений для використання дорослими курцями. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Продукти з нікотиновмісною рідиною для електронних сигарет не підходять для використання особами молодше 18 років, вагітними або жінками, які годують, або особами, які чутливі до нікотину чи мають на нього алергію. З обережністю товари MYLÉ повинні використовувати особи з ризиком серцево-судинних захворювань або з проблемами високого кров’яного тиску.